Inżynier Kontroli Materiałowej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u międzynarodowego producenta z branży automotive
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
  • Samodzielne stanowisko z możliwością wprowadzania własnych, innowacyjnych rozwiązań
  • Liczne inwestycje w rozwój zawodowy (szkolenia)
  • Fundusz socjalny oraz pakiet benefitów pozapłacowych
  • Kontakt z nowoczesną technologią

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: inżynieria materiałowa lub technologia chemiczna)
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z kontrolą materiałów ceramicznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Znajomość charakterystyki materiałów ceramicznych, przygotowania produktu oraz testowania
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu procesu produkcji i obróbki materiałów ceramicznych
  • Znajomość rysunku technicznego

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Kontrola i rozwój procesu produkcji materiałów ceramicznych
  • Wsparcie procesu projektowego, produkcyjnego oraz logistycznego w zakresie materiałów i ich selekcja
  • Rozwiązywanie problemów i ich analiza
  • Planowanie i prowadzenie projektów rozwojowych mających na celu poprawę produktywności
  • Sprawdzanie i testowanie materiałów wykorzystując standardy ASTM/ ISO
  • Praca z dokumentacją techniczną
  • Ścisła współpraca z Laboratorium Materiałowym
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials