Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2166

Obowiązki:

Zakres zadań:
1. reprezentowanie Inwestora na budowie przez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z projektem i obowiązującymi Polskimi Normami oraz zasadami wiedzy technicznej,
2. koordynacja robót poszczególnych branż;
3. wizyty na placu budowy;
4. egzekwowanie od wykonawców robót obowiązków wynikających z umowy zawartej pomiędzy wykonawcą a Zamawiającym
5. kontrola prawidłowości prowadzenia dokumentacji wewnętrznej oraz dokonywania w niej wpisów stwierdzających wszystkie okoliczności mające znaczenie dla właściwego procesu budowlanego;
6. sprawdzanie jakości wykonywanych robót wbudowanych, wyrobów budowlanych, a w szczególności zapobieganie zastosowaniu wyrobów budowlanych wadliwych i niedopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie;
7. sprawdzanie i odbiór robót budowlanych, ulegających zakryciu lub zanikających, uczestniczenie w próbach i odbiorach technicznych instalacji, urządzeń technicznych;
8. potwierdzanie robót faktycznie wykonanych oraz potwierdzenie faktu usunięcia wad;
9. podejmowanie decyzji o wstrzymaniu części lub całości robót w sytuacjach określonych w prawie budowlanym;
10. uczestniczenie w czynnościach odbioru częściowego i końcowego inwestycji;
11. zapobieganie roszczeniom wykonawcy robót budowlanych;
12. rozpatrywanie roszczeń wykonawcy robót budowlanych i przedstawiania stanowiska w odniesieniu do nich;
13. rozliczenie umowy o roboty budowlane w przypadku jej wypowiedzenia;

Oferujemy:
- umowę o pracę lub kontrakt,
- stabilne warunki zatrudnienia, możliwość podnoszenia kwalifikacji,
- prywatną opiekę medyczną, bogaty pakiet socjalny i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla pracownika oraz jego bliskich,
- atrakcyjne warunki wynagradzania m. in. dodatek stażowy, nagrody jubileuszowe.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), budowlane

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: 1. wyższe wykształcenie kierunkowe, 2. doświadczenie w pełnieniu funkcji Kierownika Zespołu Inżyniera kontraktu/ funkcję Inspektora nadzoru przy realizacji co najmniej dwóch usługach związanych z nadzorem lub zarządzaniem projektem, 3. uprawnienia budowlane.

Miejsce pracy: Wilhelma Roentgena 3, 85-796 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@domsueryder.org.pl w tytule maila wpisując rekrutacja lub pocztą na adres: Pallmed Sp. z o.o. ul. Szosa Gdańska 19, 86-031 Osielsko, z dopiskiem rekrutacja Dokumenty aplikacyjne proszę nazwać w formacie imię nazwisko CV/LM. KLAUZULA INFORMACYJNA* DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY WYRAŻENIE ZGODY Przekazanie nam Pana/Pani danych: imię i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, jest wymogiem ustawowym oraz warunkiem zawarcia ewentualnej umowy. Przekazanie danych innych niż wskazane powyżej, nie jest wymogiem ustawowym, jednakże w momencie przekazania ich nam wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Brak zgody na przekazanie nam w/w danych osobowych skutkuje, iż nie będziemy mogli np. przetwarzać Pana/Pani danych osobowych, które dobrowolnie zostały nam przekazane np. w CV wizerunek (zdjęcie). Do oferty prosimy załączyć poniższe oświadczenie Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a w przypadku zatrudnienia w celu realizacji umowy o pracę na podstawie na podstawie Pana/Pani dobrowolnej zgody, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, c oraz art. 9 ust. 2 lit. b RODO. RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w postaci numeru telefonu, adresu e-mail, co będzie wpływać na efektywne przeprowadzenie procesu rekrutacji, w tym ułatwienie komunikacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku, umieszczonego w CV i zezwalam na nieodpłatne przechowywanie mojego wizerunku w postaci zdjęcia umieszczonego w CV. Na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy z 4 lutego1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych ( tj. Dz. U. z 2017 r., poz. 880 ze zm.). Administrator danych osobowych Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Pallmed sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy (dalej: my). Może się Pan/Pani z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres siedziby: ul. Roentgena 3, 85-796 Bydgoszcz, prze e-mail: sekretariat.administracja@domsueryder.org.pl telefonicznie: +48 (52) 329 00 95 Inspektor ochrony danych osobowych Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych - osobę, z którą Pan/Pani może się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych, w następujący sposób: listownie na adres siedziby: ul. Roentgena 3, 85-796 Bydgoszcz, przez e-mail: odo@domsueryder.org.pl telefonicznie: +48 (52) 329 00 95 Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania Będziemy przetwarzać Pana/Pani dane osobowe, aby: ocenić Pana/Pani kwalifikacje do pracy na stanowisku, na które Pan/Pani aplikuje; ocenić Pana/Pani zdolności i umiejętności potrzebne do pracy na stanowisku, na które Pan/Pani aplikuje; wybrać odpowiednią osobę do pracy w Pallmed sp. z o.o. Podstawą prawną przetwarzania Pana/Pani danych osobowych jest: Przepis prawa (art. 221 1 kodeksu pracy) i przetwarzanie potrzebne do zawarcia umowy o pracę - w zakresie następujących danych: imię i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Pana/Pani zgoda na przetwarzanie danych przekazanych w CV, jeżeli przekazał/a nam Pan/Pani dane inne niż: imię i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia (zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a RODO). Nasz uzasadniony interes - w zakresie danych zebranych podczas rozmowy kwalifikacyjnej mamy uzasadniony interes w tym, aby sprawdzić Pana/Pani umiejętności i zdolności - jest to nam potrzebne do oceny, czy Pan/Pani jest odpowiednią osobą na stanowisko, na które rekrutujemy (zgodnie z art. 6 ust.1 lit. f RODO). Okres przechowywania danych osobowych Będziemy przechowywać Pana/Pani dane osobowe do momentu zakończenia procesu rekrutacji, nie dłużej niż 1 miesiąc. Odbiorcy danych Będziemy przekazywać Pana/Pani dane osobowe dostawcy usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych i podejmowaniem zautomatyzowanych decyzji Przysługują Panu/Pani następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych: 1. prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, 2. prawo dostępu do Pana/Pani danych osobowych, 3. prawo żądania sprostowania Pana/Pani danych osobowych, 4. prawo żądania usunięcia Pana/Pani danych osobowych, 5. prawo żądania ograniczenia przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, 6. prawo do przenoszenia Pana/Pani danych osobowych, tj. prawo otrzymania od nas Pana/Pani danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie informatycznym nadającym się do odczytu maszynowego. Możesz przesłać te dane innemu administratorowi danych lub zażądać, abyśmy przesłali je do innego administratora. Jednakże zrobimy to tylko jeśli takie przesłanie jest technicznie możliwe. 7. Prawo wycofania zgody W zakresie, w jakim Pana/Pani dane są przetwarzane na podstawie zgody (czyli dane przekazane formularzu kontaktowym) - ma Pan/Pani prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pana/Pani zgody przed jej wycofaniem. Zgodę możesz wycofać poprzez wysłanie oświadczenia o wycofaniu zgody. 8. Prawo wniesienia skargi do organu Przysługuje Panu/Pani także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Aby skorzystać z powyższych praw, proszę skontaktować się z nami lub z naszym inspektorem ochrony danych (dane kontaktowe powyżej). *Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy