Inżynier kontraktów budowlanych

Fabryka Okien i Drzwi URZĘDOWSKI

Ziębice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Obsługa inżynierska kontraktów na dostawę drewnianej stolarki otworowej marki URZĘDOWSKI

Oferta dla lokalizacji : Ziębice, Zabkowice Śląskie, Strzelin, Warszawa, Lublin, Wrocław
Możliwość pracy zdalnej z kilkoma wizytami w fabryce - szczegóły do uzgodnienia

• analiza zapytań ofertowych w tym dokumentacji projektowej dla dostaw drewnianej stolarki otworowej
• przygotowywanie ofert pod kątem merytorycznym, technicznym i cenowym wraz z niezbędną dokumentacją warsztatową
• wsparcie merytoryczne zespołu w zakresie techniczno - produktowym
• wdrażanie nowych produktów wprowadzanych przez spółkę
• koordynacja realizacji kontraktów z działem obsługi Klienta oraz innymi działami producenta
• branie udziału w spotkaniach dotyczących potencjalnych oraz realizowanych kontraktów na terenie Polski

Oferujemy:
• pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze w doświadczonym i wspomagającym siebie nawzajem zespole
• udział w pełnym wyzwań przedsięwzięciu dostawy i montażu stolarki drewnianej do najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkaniowych na terenie kraju
• możliwości rozwoju zawodowego i zdobycie doświadczenia we współpracy z największymi firmami budowlanymi w Polsce
• wynagrodzenie podstawowe oraz możliwe systemy premiowe i motywacyjne

Wymagania

• wykształcenie wyższe inżynierskie w zakresie budownictwa lub architektury
• minimum 2-letnie doświadczenie w rynku budowlanym jako projektant, kosztorysant inżynier budowy lub pokrewne stanowiska techniczne
• doświadczenie w branży stolarki budowlanej mile widziane ale nie wymagane
• wymagana biegła umiejętność projektowania w Auto Cad, znajomość środowiska MS Office
• znajomość dokumentacji budowlanej oraz wymogów prawa budowlanego głównie w zakresie budownictwa mieszkaniowego
• solidność , rzetelność i terminowość w działaniu
• dyspozycyjność i gotowość do sporadycznych podróży służbowych

Prezentacja firmy

Fabryka Okien i Drzwi URZĘDOWSKI od ponad 30 lat zajmuje pozycję jednego... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Forma i czas trwania umowy do uzgodnienia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
4 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Wynagrodzenie, premie i dodatki do uzgodnienia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria