Inżynier Konstruktor

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, generalny wykonawca obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej, odnosząca sukcesy w swojej dziedzinie poprzez stawianie na rozwój pracowników.

Obecnie, w związku z dalszym rozwojem firmy, poszukujemy dla naszego klienta osoby na stanowisko:

Inżynier KonstruktorMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Przygotowywanie projektów koncepcyjnych konstrukcji żelbetowych prefabrykowanych i stalowych dla obiektów przemysłowych oraz uzyteczności publicznej,
  • Opracowywanie modeli 3D konstrukcji,
  • Dokonywanie obliczeń statystycznych do doboru elementów konstrukcyjnych w zakresie ich jakości i ilości dla przedmiarów i wyceny robót,
  • Stała współpraca z członkami zespołu projektowego i podwykonawcami w zakresie weryfikacji i optymalizacji projektów konstrukcyjnych,
  • Udział w szacowaniu kosztów danej konstrukcji w odniesieniu do opracowanej koncepcji.
  • ...oraz wiele innych, dodatkowych wyzwań i zadań które urozmaicają codzienną pracę :-)

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte przy projektowaniu obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej,
  • Doświadczenie w pracy bezpośrednio na placu budowy będzie ogromnym atutem,
  • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • Doskonała znajomość programów tj.: AutoCAD, Revit Structure poparta wiedzą praktyczną,
  • Umiejętność wprowadzania optymalizacji w projektach konstrukcyjnych,
  • Umiejętnośc pracy indywidualnej i zespołowej,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Chęć rozwoju, zdobywania nowej wiedzy, poszerzania kompetencji.

Oferujemy:

  • Pracę w dużej organizacji o zagranicznym kapitale, stale rosnącej, o niekorporacyjnej atmosferze tworzonej przez pasjonatów, stawiającej na pierwszym miejscu dobro pracownika i jego rozwój,
  • Umowę o pracę,
  • Rynkowe wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie,
  • Nowoczesne narzędzia pracy,
  • Program rozwojowy dla pracowników.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.