Opis stanowiska pracy

Woxar s.c. to prężnie rozwijająca się firma z branży budowy maszyn. Nasze urządzenia wspierają procesy produkcyjne w firmach wytwórczych. Specjalizujemy się w budowie maszyn na indywidualne zamówienie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier Konstruktor.

Będziesz odpowiedzialny za:
• projektowanie nowych maszyn i urządzeń oraz elementów usprawniających pracę istniejących,
• przygotowanie założeń konstrukcyjnych w odpowiedzi na potrzeby klienta zewnętrznego,
• opracowanie i wykonanie dokumentacji konstrukcyjnej oraz techniczno-ruchowej,
• nadzorowanie prac wdrożeniowych,
• uczestniczenie w pracach zespołów projektowych,
• ciągłe doskonalenie zawodowe.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia wyższego,
• doświadczenia w projektowaniu maszyn i urządzeń (min. 2 lata),
• bardzo dobrej i praktycznej znajomości projektowania 3D,
• znajomości obliczeń wytrzymałościowych,
• znajomości zagadnień bezpieczeństwa maszyn,
• rozumienia zagadnień automatyki przemysłowej,
• umiejętności pracy w zespole,
• samodzielności, inicjatywy i umiejętności analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,
• znajomości języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziane).

Prezentacja firmy

Woxar to prężnie rozwijająca się firma z branży budowy maszyn. Na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria