Inżynier Konstruktor

Hays Poland

Mielec, małopolskie

Hays Poland

Mielec
Mielec
NR REF.: 1113643

Dla Naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej ulokowanej w Mielcu, poszukujemy osób na stanowisko Inżyniera Konstruktora.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Tworzenie dokumentacji technicznej dla nowych produktów (obudowy metalowe)
  • Wdrażanie nowych produktów do produkcji
  • Optymalizacja konstrukcji wyrobów w celu obniżenia kosztów oraz poprawy jakości
  • Przygotowywanie wycen i kalkulacji produktów
  • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych zgodnie w wymaganiami klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (najlepiej mechaniczne)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość programów do projektowania 3D (preferowane Solid Edge lub Solid Works)
  • Znajomość procesów obróbki blach (wykrawanie, gięcie, spawanie, zgrzewanie itp.)
  • Biegła znajomość języka angielskiego (kontakt z klientami zagranicznymi)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Możliwość współpracy w międzynarodowej organizacji
  • Doświadczony zespół do współpracy
  • Ciekawy zakres obowiązków i ciągłe wyzwania

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy