Inżynier Konstruktor

Michael Page

Dzierżoniów, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

  • Doskonała szansa na rozwój w międzynarodowym środowisku i rodzinnej atmosferze :)
  • Poszukiwani Konstruktorzy z min. rocznym doświadczeniem

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest skandynawska firma produkcyjna, która w dzierżoniowskiej siedzibie zatrudnia powyżej 200 osób.

Obecnie, z uwagi na nowo uruchamiany projekt, poszukuje dwóch Konstruktorów, którzy dołączą do Działu Konstrukcji.

Opis stanowiska

  • udział w procesach konstruowania nowych produktów (program SolidWorks)
  • wybór i opracowywanie technologii dla nowych produktów oraz nadzór nad jej wdrożeniem
  • konstrukcyjne opracowywanie przyrządów i narzędzi,
  • kontakt z klientami z Polski i zagranicy
  • przygotowywanie kalkulacji w programie ERP,
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej,
  • nadzór nad procesami prototypowania i produkcji,
  • wspieranie projektów doskonalenia procesów produkcyjnych pod względem technicznym, ekonomicznym i jakościowym,
  • rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych i konstrukcyjnych,
  • bieżąca współpraca z działami wewnętrznymi: produkcji, handlowym, logistyki

Profil kandydata

  • min. 1 - 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Konstruktora w firmie produkcyjnej
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn)
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej oraz pracy w środowisku CAD-2D i 3D (mile widziany program SolidWorks)
  • znajomość j. angielskiego (poziom min. B1)
  • otwartość na nowe wyzwania, umiejętność pracy w zespole, terminowość, kreatywność, dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • praca w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia, rozwój w ramach nowego projektu
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • niezbędne narzędzia pracy (m.in. laptop)
  • ubezpieczenie, opieka zdrowotna
  • firmowe drużyny i zajęcia sportowe finansowane przez Pracodawcę
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Dzierżoniów
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page