Opis stanowiska pracy

Producent maszyn i urządzeń do branży tekstylnej poszukuje kandydata na stanowisko:
Inżynier Konstruktor

Opis stanowiska
Ø Projektowanie maszyn i urządzeń, linii technologicznych dla branży tekstylnej,
Ø Wprowadzanie zmian do istniejącej dokumentacji technicznej, w szczególności optymalizowanie istniejących rozwiązań konstruktorskich
Ø Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej (wykonywanie rysunków CAD, kalkulacja zapotrzebowania materiałowego),dostosowanie rysunków wykonawczych do standardów europejskich
Ø Wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych,
Ø Sporządzanie list materiałowych i zamawianie ich od dostawców
Ø Dokonywanie uzgodnień technicznych z producentami komponentów

Wymagania

Wymagania
Ø Doświadczenie w wykonywaniu prac projektowych,
Ø Wykształcenie wyższe,
Ø Znajomość systemów projektowania: CAD 2D i 3D,
Ø Biegła znajomość oprogramowania Inventor
Ø Bardzo dobra organizacja pracy oraz poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę,
Ø Umiejętność pracy zespołowej,
Ø Prawo jazdy kat B.
Ø Dyspozycyjność
Oferujemy:
Ø możliwość rozwoju zawodowego,
Ø udział w szkoleniach branżowych,
Ø partnerską atmosferę w zespole.
Ø pracę w firmie ocenianej jako jedna z najlepszych na rynku
Ø umowę o pracę (okres próbny i wdrożenie)/ kolejna na czas nieokreślony
Ø atrakcyjne wynagrodzenie stałe
Ø system premii projektowych (procent od wartości projektu)
Ø możliwość podróży i delegacji, w tym zagranicznych – max. 10% czasu pracy
Ø stabilność zatrudnienia i warunków pracy
Ø dostęp do parku maszyn i warsztaty wykonawczego w zakładzie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji i CV na adres e-mail

Prezentacja firmy

Firma istnieje od 20 lat. Zajmuję się serwisem i sprzedażą przemysłowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie projektowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria