Inżynier-Konstruktor zestawów transportowych

De Rooy Poland

Wrocław, (praca w Holandii), dolnośląskie

De Rooy Poland De Rooy Poland De Rooy Poland De Rooy Poland De Rooy Poland

De Rooy jest holenderską firmą transportową z centralą w Eindhoven i oddziałami we Francji, Hiszpanii, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Belgii. i Polsce. Jesteśmy liderem w transporcie nowych samochodów ciężarowych i ciągników rolniczych. Pracujemy na terenie całej Unii Europejskiej. Naszymi klientami są międzynarodowe koncerny takie jak: Volvo, DAF, MAN, IVECO, Scania, Mercedes, New Holland.

Posiadamy własny warsztat, zajmujący się budową i naprawą zestawów transportowych. Mamy do zaoferowania ciekawą pracę dla osoby o zdolnościach technicznych i lubiąca wyzwania.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy do pracy w Holandii

Na stanowisku Inżynier-Konstruktor będziesz pracować nad projektowaniem i modyfikacją różnych konstrukcji transportowych, takich jak naczepy i ciężarówki. Będziesz to robił współpracując z drugim konstruktorem i kierownikiem warsztatu. Nasz warsztat odpowiada za rozwój, produkcję na własne potrzeby, konserwację i modyfikację taboru transportowego. Tabor transportowy wykorzystywany jest głównie do transportu pojazdów, takich jak traktory i ciężarówki.

Dział inżynieryjny składa się z czterech osób : dwóch konstruktorów , kierownika magazynu i zaopatrzenia. Zajmuje się rozwojem (modyfikacją ) nowego i istniejącego taboru transportowego. Dział jest częścią warsztatu, oznacza to, że zawsze możesz śledzić funkcjonowanie zaprojektowanych przez Ciebie konstrukcji. Wykonując tą funkcje będziesz miał szeroki wachlarz zajęć i będziesz miał możliwość zdobycia nowego doświadczenia.

Swobodna atmosfera pracy i uproszczony system komunikacji zapewniają krótkie terminy realizacji projektów.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i opracowywanie konstrukcji, takich jak przyczepy, modyfikacje podwozia i nadbudowy
  • Przygotowanie procesu pracy: tworzenie listy materiałów, elementów potrzebnych do wykonanie konstrukcji
  • Nadzór nad pracą w warsztacie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)
  • Praktyczny i techniczny zmysł
  • Umiejętność realizacji nowych pomysłów od początkowego etapu do momentu wdrożenia,
  • Dobra znajomość angielskiego lub niderlandzkiego
  • Zaletą będzie znajomość programu Solid Works
  • Zaletą będzie doświadczenie w wykonywaniu obliczeń wytrzymałościowych

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Bezpośredni wpływ na rozwój firmy,
  • Stabilne zatrudnienie (holenderska umowa o pracę)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (możliwość negocjowania wysokości wynagrodzenia)
  • Zakwaterowanie na koszt pracodawcy w okresie próbnym
  • Pomoc i wsparcie dla rodziny w trakcie relokacji ( pomoc w załatwieniu formalności, znalezienie przedszkola/szkoły dla dzieci)
  • Jest możliwość pracy w systemie np. 3/1 (3 tygodnie w pracy i 1 tydzień wolnego) . Zapewniamy zakwaterowanie za odpłatnością.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.