Inżynier Konstruktor - rekrutacja online

HRK S.A.

łódzkie, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, producenta rozwiązań w sektorze HVAC o globalnym zasięgu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier KonstruktorMiejsce pracy: łódzkie

Zadania:

  • Tworzenie modeli 3D urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i chłodzących oraz rysunków płaskich projektowanych detali.
  • Tworzenie list materiałowych pod zamówienie klienta.
  • Przygotowanie rysunków wspierających etap ofertowania klienta we współpracy z działem sprzedaży.
  • Współpraca z działem produkcji pod katem zamówień niestandardowych
  • Wsparcie działu infrastruktury i technologii procesów w tworzeniu dokumentacji technicznej dla narzędzi i maszyn.
  • Wyjazdy do biur projektowych, realizacja pomiarów.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowani absolwenci kierunków: Mechanika i Budowa Maszyn, Klimatyzacja i Wentylacja.
  • Min 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność obsługi oprogramowania CAD 2D i 3D.
  • mile widziana będzie umiejętność modelowania konstrukcji blaszanych.
  • Mile widziana znajomość języka  niemieckiego na poziomie komunikatywnym.
  • Gotowość do pracy w zmiennym i dynamicznym środowisku.
  • Gotowość do krótkich wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop).
  • Opieka medyczna Luxmed, Multisport, ZFŚS.
  • Dofinansowanie do żłobka lub przedszkola.
  • Dofinansowanie dojazdów.
  • Kata lunchowa.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.