Inżynier Konstruktor R&D

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

  • Międzynarodowa organizacja Automotive o najwyższych standardach
  • Elastyczne podejście, promowanie kreatywności i nieustannego rozwoju pracowników
  • Innowacyjne technologie (elektromobilność) tworzone i rozwijane w polskim oddziale globalnej struktury R&D

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest zachodnia firma z branży Automotive, która w swoim polskim oddziale R&D zatrudnia już kilkadziesiąt osób (w zakładzie produkcyjnym - niemal 1000) i stale się rozwija.

Opis stanowiska

  • Całościowa realizacja projektu rozwojowego od strony konstrukcji, prototypowania, walidacji + współuczestniczenie we wdrażaniu do produkcji nowych aplikacji
  • Modelowanie 3D (elementy statyczne i ruchome; hydraulika, komponenty dedykowane pojazdom z silnikami hybrydowymi i elektrycznymi)
  • Analiza i weryfikacja wymagań konstrukcyjnych oraz funkcjonalnych (m.in. technicznych oraz prawnych wymagań klienta)
  • Weryfikacja założeń konstrukcyjnych na podstawie wyników testów laboratoryjnych oraz testów pojazdów „demo" na torze testowym
  • Współpraca z międzynarodowymi, prestiżowymi klientami - producentami pojazdów osobowych
  • Tworzenie oraz zarządzanie podstawową dokumentacją techniczną (modele 3D, rysunki 2D, BOM)
  • Współpraca z innymi działami R&D firmy ulokowanymi w Europie i na świecie

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 2 - letnie doświadczenie w konstrukcji (modelowanie 3D), mile widziane branże: motoryzacja, lotnictwo
  • Znajomość programów do modelowania: NX (preferowany), Catia, Creo
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (poziom min. B2); znajomość j. niemieckiego stanowić będzie dodatkowy atut
  • Wiedza z zakresu projektowania oraz symulacji (podstawy FEM/FEA, analiza ryzyka, DFMEA)
  • Dobrze rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia oraz skutecznego prezentowania własnych pomysłów i analiz
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w interdyscyplinarnych zespołach projektowych, sprawna komunikacja podczas spotkań z klientami zagranicznymi
  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki płynów nieściśliwych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na ponad 6 miesięcy), innowacyjne projekty, duża doza samodzielności
  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji i ścieżki kariery u jednego z najbardziej rozpoznawalnych pracodawców
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in.: opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport)
  • Elastyczny czas pracy + możliwość pracy w systemie home office przez kilkadziesiąt dni w roku
  • Premia frekwencyjna wypłacana miesięcznie i kwartalnie, premia wakacyjna, bonus świąteczny
  • Dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page