Inżynier Konstruktor R&D

Michael Page

Legnica, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

  • Doskonała szansa na dalszy rozwój zawodowy dla doświadczonych Konstruktorów!
  • Projekty realizowane dla marek takich jak Audi, BMW, Porsche, Mercedes
  • Lokalizacja: ok. 50 km od Legnicy

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest niemiecka firma zajmująca się projektowaniem i produkcją systemów hydraulicznych i pneumatycznych wykorzystywanych w branży Automotive.

Opis stanowiska

  • Koordynacja wszystkich działań R&D związanych z rozwojem nowych / zmodyfikowanych produktów
  • Tworzenie modeli 3D w programie do modelowania
  • Zapewnienie dokładnych parametrów technicznych produktom potrzebnym do produkcji (projekty, transfer i zmiany produkcji)
  • Koordynacja i prowadzenie technicznego procesu rozwoju produktów zgodnie z wymaganiami klienta wewnętrznego i zewnętrznego; kontakt z pozostałymi działami firmy w trakcie realizowania projektu (jako reprezentacja działu konstrukcji)
  • Adaptacja istniejących systemów do nowych projektów
  • Opracowywanie i zarządzanie dokumentacją techniczną

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 4 lata doświadczenia na stanowisku Konstruktora (doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem)
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i / lub języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość programów do modelowania 3D (oraz rysunków 2D); znajomość programu Catia będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość ISO/TS 16949

Oferujemy

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku, interesujące szkolenia
  • Szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie obiadów, ubezpieczenie grupowe, owoce w biurze, dofinansowanie do aktywności sportowych i kulturalnych
  • Ruchomy czas pracy (start 7:00 - 9:00)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazna atmosfera

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Legnica
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page