Inżynier / Konstruktor elektronik - Stacje Ładowania EV

Gdańsk, pomorskie

Enelion Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

  • Projektowanie elektronicznych obwodów analogowych i cyfrowych
  • Opracowywanie schematów ideowych
  • Projektowanie i analiza modułów PCB, dobór komponentów
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej i produkcyjnej
  • Tworzenie oraz uruchamianie prototypów
  • Przeprowadzanie testów
  • Opracowywanie koncepji dla nowych produktów

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe
  • Doświadczenie w projektowaniu obwodów elektronicznych,
  • Umiejętność pracy z oprogramowaniem projektowym - preferowane Altium Design,
  • Umiejętność lutowania na poziomie podstawowym,
  • Pożądana znajomość obsługi sprzętu laboratoryjnego
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Chęć zdobywania nowej wiedzy i umiejętności
  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej będą dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Interesującą pracę w miłej atmosferze
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Rozwój w zakresie technologii używanych w EV
  • W pełni wyposażone stanowisko
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonanej pracy, umiejętności i zaangażowania

Firma Enelion Sp. z o o. z siedzibą w Gdańsku zajmuje się... opracowywaniem, rozwojem oraz produkcją terminali ładujących do pojazdów elektrycznych. Spółka również realizuje oprogramowanie do zarządzania ładowarkami oraz magazynami energii.

Firma istnieje od 2015 roku, zatrudnia ponad 40 osób w większości na umowę o pracę i funkcjonuje na międzynarodowym rynku elektromobilności. Współpracujemy z wiodącymi firmami zagranicznymi, a sama firma jest na etapie intensywnego rozwoju.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Energetyka , Praca Inżynieria