INŻYNIER / KIEROWNIK PROJEKTU

Fulco System Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Od: Fulco System Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gliwice

Poszukujemy osoby na stanowisko inżyniera/kierownika projektu zajmującego się prowadzeniem przygotowania produkcji, prac serwisowych oraz prac montażowych.

Opis stanowiska pracy

  • realizacja zadań Kierownika Projektu w ramach powierzonych umów/zadań,
  • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych prac zgodnie z harmonogramem rzeczowo – finansowym, projektem i specyfikacją techniczną,
  • zarządzanie realizacją projektu, harmonogramem prac,
  • wybór dostawców, tworzenie i aktualizowanie budżetu oraz terminowe rozliczenia,
  • ścisła współpraca z projektantami i dostawcami,
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej,
  • koordynacja procedur administracyjnych oraz wszelkich prac związanych z realizacją zleceń,
  • przygotowywanie wycen i założeń finansowych dla nowych projektów, wsparcie działu handlowego
  • kierowanie zespołem,

Wymagania:

  • podstawowa wiedza dotycząca technologii produkcji,
  • chęci pracy i rozwoju,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość środowiska AutoCAD, Office,
  • prawo jazdy kat. b,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • dobra organizacja pracy i analityczny umysł.
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • okres wdrożenia przygotowujący do pracy na ww. stanowisku,
  • wysokiej klasy narzędzia do pracy oraz samochód do przejazdów służbowych,
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach produkcyjnych,
  • przyjazną atmosferę w młodym, zgranym zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.