Klient infoPraca.pl

INŻYNIER JAKOŚCI

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Żory, Mikołów

Zakres Obowiązków

  • Nadzór nad jakością wyrobu od wdrożenia wyrobu do produkcji seryjnej,
  • Znajomość systemów zarządzania jakością wg ISO9001:2015 i IATF 16949,
  • Kontakt z Klientami i Dostawcami,
  • Czynny udział w audytach Klientów,
  • Nadzór nad procesem reklamacji od Klientów / Dostawców,
  • Prowadzenie statystyk , raportów oraz rejestrowanie wyników i gromadzenie danych jakościowych (znajomość zasad SPC + analiza trendów i adresowanie akcji korekcyjnych),
  • Tworzenie i nadzór dokumentacji jakościowej, w tym Plany Kontroli, PFMEA, Standardy kontroli itp.,
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych, procesu i produktu,
  • Koordynacja pracy Kontrolerów Jakości,
  • Szkolenie pracowników z zakresu jakości produktów i SZJ,
  • Współpraca z innymi działami zwłaszcza z działem produkcji i logistyki

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, preferowana branża Automotive,
  • praktyczna znajomość narzędzi jakościowych w tym m.in, SPC, MSA, APQP, PPAP, PDCA, 8D, 5 WHY, ISHIKAWA,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość MINITAB,
  • umiejętność obsługi przyrządów kontrolno – pomiarowych (mile widziane),
  • odpowiedzialność, punktualność, terminowość, systematyczność,

Oferujemy :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • międzynarodowe środowisko pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.