Inżynier Jakości

HRK S.A.

Zielona góra, lubuskie

HRK S.A.

Naszym klientem jest producent i przetwórca produktów dla branży motoryzacyjnej z województwa lubuskiego.

Obecnie poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Inżynier JakościMiejsce pracy: Zielona góra

Zadania:

  • Nadzorowanie wprowadzanych procedur i cykli w kontroli jakości, zgodnie z wymaganiami klienta.
  • Przeprowadzanie procesu zatwierdzania części (PPAP, VDA2).
  • Współpraca z klientami w kwestii wdrażania projektów jakościowych.
  • Nadzór nad reklamacjami oraz działaniami korygującymi i zapobiegawczymi.
  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Przygotowywanie raportów, statystyk, dokumentacji.

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w dziale jakości w przedsiębiorstwie o profilu produkcyjnym w branży automotive.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Znajomość narzędzi jakościowych (APQP, 8D, Ishikawa).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość nauki języka angielskiego lub niemieckiego w godzinach pracy.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Pakiet ubezpieczenia grupowego.
  • Opiekę medyczną.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.