Inżynier Jakości

Michael Page

Zawiercie, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowego producenta komponentów dla branż przemysłowych poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Jakości.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • nadzór jakościowy nad procesami
  • zarządzanie reklamacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • koordynowanie opracowywania dokumentacji jakościowej
  • raportowanie i analizowanie wyników jakościowych
  • kontakt z klientem w tematach jakości
  • weryfikacja skuteczności wdrażanych działań
  • udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość języka angielskiego min. B2
  • doświadczenie zawodowe na stanowiskach takich jak inżynier jakości/procesu
  • znajomość narzędzi jakości (problem solving, FMEA, 8D, 5Why itp.)
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Praca w rozwijającym się zakładzie produkcyjnym
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Rozwój w międzynarodowym środowisku
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zawiercie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page