Inżynier Jakości

Moltton

Zabrze, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Zabrze

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie wysokiej jakości produkowanych towarów od dostawy, aż do produktu końcowego poprzez ciągłą ocenę procesu i zalecanie ulepszeń
  • Stworzenie oraz aktualizacja dokumentacji jakościowej, w tym planów kontroli, PFMEA, DVP&R, przygotowania PPAP, instrukcji pracy i wszelkich innych wymagań klientów
  • Udział w tworzeniu i aktualizacji dokumentacji systemu ISO 14001 i ISO 45001
  • Nieustanne kontrolowanie procesu poprzez audyty produkcyjne (VDA 6.3)
  • Uczestnictwo w wizytach oraz audytach klientów
  • Aktywne uczestnictwo w warsztatach Zero Defects nowych produktów/programów
  • Wdrażanie kontroli statystycznych w odpowiednich procesach (MSA, SPC, badania CPK itp.)
  • Uczestnictwo oraz ścisła współpraca w zakresie działań naprawczych (8D/ 5 Why) w celu rozwiązania problemów jakościowych we wszystkich produktach (reklamacje klientów, braki wewnętrzne itp.) i na wszystkich etapach procesu wytwarzania.
  • Współpraca z działem Produkcji i Prototypowni w celu opracowania procesu naprawy / przeróbki wyrobów nie spełniających wymagań
  • Zapewnienie ciągłego monitorowania jakości produktu
  • Podnoszenie świadomości jakościowej pracowników produkcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym, w dziale jakości, w branży motoryzacyjnej
  • Umiejętność pracy z ludźmi w środowisku międzynarodowym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wiedza na temat MSA, SPC, PCP, FMEA, APQP
  • Wiedza na temat wymagań IATF 16949 i VDA 6.3
  • Wiedza na temat wymagań ISO 14001 i ISO 45001
  • Kwalifikacje audytora VDA 6.3
  • Systemowe podejście do rozwiązywania problemów 8D, 5 Why, Diagram Ishikawy, Six Sigma
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w szybko rozwijającej się branży motoryzacyjnej o wysokich standardach pracy
  • Uczestnictwo w tworzeniu nowej firmy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, z pozytywnie nastawionymi ludźmi
  • Dodatkowe benefity

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton