Inżynier jakości

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1146323

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Nowej Wsi Wrocławskiej, poszukujemy doświadczonego Kandydata, która dołączy do struktur firmy na stanowisko Inżyniera Jakości.

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie jakości w procesie produkcji i jakości urządzeń gotowych
  • zarządzaniu procesem reklamacji w przypadku niezgodności od dostawców poprzez dogłębną analizę przyczyn problemu, działań korygujących i prewencyjnych
  • doskonalenie planu procesu kontroli wyrobów gotowych oraz dostarczanych komponentów
  • utrzymywanie relacji technicznych z działem konstrukcji w celu weryfikacji niezgodności oraz podejmowania działań korygujących
  • prowadzenie audytów wewnętrznych i audytów u dostawców
  • monitorowanie i analizowanie poziomu niezgodności oraz brakowości produkcji
  • Nadzorowanie kontroli dostaw części przed seryjnych
  • Nadzorowanie dokumentacji procesu zatwierdzenia części produkcyjnych w odniesieniu do dostawców procesów głównych.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • znajomość narzędzi jakościowych FMEA, SPC oraz metod rozwiązywania problemów
  • znajomość systemów zarządzania (ISO 9001:2015)
  • znajomości narzędzi LEAN
  • Zorientowanie na cele i rozwiązywanie problemów
  • zdyscyplinowanie, sumienność i systematyczność
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel, Power Point

Mój Klient oferuje umowę o pracę, premie kwartalną w wysokości 8-10% miesięcznego wynagrodzenia, elastyczny czas i możliwość rozpoczęcia pracy w godzinach między 7-9 rano oraz pakiet benefitów.

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.
Dodatkowo informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania jedynie wybranych Kandydatów na to stanowisko.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy