Inżynier Jakości

Hays Poland

Świebodzin, lubuskie

Hays Poland

Świebodzin
Świebodzin
NR REF.: 1172257

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista jakości

Zadania i obowiązki:
  • koordynacja działań jakościowych- produktu i linii produkcyjnej w oparciu o APQP
  • nadzór nad analizami, testami i kontrolą jakości wytwarzanych produktów
  • opracowywanie dokumentacji PPAP
  • nadzór i monitorowanie indeksów zmian
  • opracowywanie raportów 8D oraz inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych w procesie produkcyjnym w zakresie optymalizacji lub/i działań po reklamacyjnych
  • prowadzenie ewidencji statusu reklamacji od klienta
  • udział podczas tworzenia i nadzór nad P-FMEA
  • nadzór nad kosztami złej jakości COPQ, w tym przeprowadzanie analiz oraz wdrażanie działań korygujących

 Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu zarządzania jakością
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w dziale jakości, mile widziane w branży automotive
  • płynna znajomość języka angielskiego
  • praktyczna znajomość narzędzi APQP, PPAP/EMPB, SPC, FMEA, 8D, SAP;
  • mile widziana znajomość specyficznych wymagań klienta, np. standardów jakościowych VDA, QS 9000
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana praktyczna umiejętność czytania rysunku technicznego
  • komunikatywność, umiejętność współpracy w grupie

 Nasz Klient oferuje:
  • pracę w oparciu o umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • ciekawe zadania oraz możliwość pracy przy nowych projektach
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, preferencyjne pożyczki, dodatkowe świadczenia socjalne)
  • elastyczny czas pracy, parking dla pracowników oraz stołówka pracownicza

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy