Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Inżynier Jakości

Od: Moltton
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie wysokiej jakości produkowanych towarów od dostawy, aż do produktu końcowego poprzez ciągłą ocenę procesu,
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji jakościowej,
  • Uczestnictwo w wizytach i audytach klienta,
  • Uczestnictwo oraz ścisła współpraca w zakresie działań naprawczych,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych,
  • Zapewnienie ciągłego monitorowania jakości produktu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • 2 lata doświadczenia na stanowisku Inżyniera jakości,
  • Umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Systemowe podejście do rozwiązywania problemów 8D, 5 Why, Diagram Ishikawy, Six Sigma,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w środowisku międzynarodowym w firmie produkcyjnej,
  • Pakiet benefitów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton