Inżynier Jakości

Opole, opolskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Przeprowadzenie audytów procesu produkcyjnego
  • Nadzór nad jakością wyrobów i materiałów
  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych
  • Definiowanie wymagań jakościowych dla wyrobu i procesu
  • Opracowywanie Planów Kontroli, Instrukcji kontrolnych
  • Rozpatrywanie reklamacji klienta i przeprowadzanie analiz

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe preferowane techniczne
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży Automotive
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu wymagań jakościowych dotyczących przemysłu motoryzacyjnego
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Praktyczna wiedza z zakresu technik i narzędzi jakościowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym

Oferujemy:
  • Umowę o pracę, którą podpiszesz bezpośrednio z naszym Klientem
  • Praca w projekcie typu greenfield
  • Wynagrodzenie, w pełni uzależnione od posiadanych przez Ciebie kompetencji
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych oraz rozwojowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
Oferta dotyczy pracy stałej

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria