Michael Page Michael Page

Inżynier Jakości

  • Producent wysokowytrzymałego jedwabiu dla branży motoryzacyjnej.
  • Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży tekstylnej, zaopatrująca klientów na całym świecie w rayon do celów przemysłowych. W związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji oraz zaangażowania kandydatów na stanowisko Inżyniera Jakości.

Opis stanowiska

  • Monitorowanie procesów produkcyjnych na skręcalni, tkalni i impregnacji włókna,
  • Wsparcie w opracowywaniu oraz wprowadzaniu nowych produktów i procesów,
  • Analiza i wdrażanie wymagań jakościowych,
  • Opracowywanie, aktualizacja dokumentacji jakościowej na podstawie nowych wymagań,
  • Współpraca z innymi działami w zakresie poprawy jakości.

Profil kandydata

  • Preferowane wykształcenie wyższe w dziedzinie inżynierii tekstylnej lub ukończone szkolenie zawodowe w charakterze technologa włókienniczego lub pracownika wykwalifikowanego w dziedzinie włókiennictwa,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego,
  • Doświadczenie zawodowe w przemyśle tekstylnym,
  • Umiejętności analityczne oraz komunikacyjne,
  • Umiejętność pracy w zespole, a jednocześnie wysoki stopień niezależności.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,
  • Stabilna forma zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca na samodzielnym stanowisku w doświadczonym zespole specjalistów,
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gorzów Wielkopolski
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page