Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

1. Nadzorowanie realizacji wymagań jakościowych klientów

2. Opracowanie planów kontroli, instrukcji kontroli

3. Zbieranie danych i analiza pomiarów wyrobów na zgodność z wymaganiami

4. Analiza kluczowych wskaźników jakościowych i ich optymalizacja

5. Udział w przeprowadzaniu procesu zatwierdzania części PPAP, APQP

6. Wspieranie analiz FMEA

7. Wsparcie jakościowe produkcji

8. Udział w audytach

Wymagania

1. Wykształcenie wyższe techniczne
2. Co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
3. Znajomość Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001
4. Praktyczna znajomość narzędzi i metod jakościowych
5. Praktyczna znajomość statystycznej analizy danych
6. Praktyczna znajomość PPAP APQP
7. Biegła obsługa programu Excel
8. Język angielski na poziomie komunikatywnym
9. Mile widziany ukończony kurs auditora wewnętrznego

Prezentacja firmy

Westerberg Sp. z o.o. jest filią założonej w 1940 roku duńskiej firmy We... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości