Inżynier Jakości z językiem niemieckim i/lub francuskim

Dębica, podkarpackie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN, która skupia ponad 28 000 wybitnych specjalistów IT i inżynierów na całym świecie. Obecnie szukamy Inżyniera Jakości z j. niemieckim i/lub francuskim , który dołączy do naszego zespołu, aby brać udział w najbardziej innowacyjnych projektach technologicznych.

Główne zadania

  • Nadzór nad procesem rozwoju jakości produktu
  • Opracowanie dokumentacji jakościowej projektu (Control Plan, instrukcje kontroli)
  • Współudział w tworzeniu dokumentacji PPAP
  • Współudział w tworzeniu FMEA i aktualizacja dokumentu po reklamacjach
  • Współudział w audytach klienta
  • Dbanie o klienta w zakresie wymagań jakościowych, reklamacji i audytów
  • Współpraca przy wdrażaniu zmian inżynieryjnych na podstawie ustalonych z klientem kryteriów
  • Zapewnienie zgodności procesu produkcyjnego z wymogami systemu zarzadzania jakością
  • Bezpośrednia współpraca z działem produkcji oraz innymi działami w firmie

Wymagania

Wymagania

  • min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub francuskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (PPAP, FMEA, 8D, MSA, Pareto, APQP)
  • Znajomość rysunku technicznego i praktyczne umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Zdolność myślenia analitycznego i systemowego, formułowania trafnych wniosków

Oferujemy

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Inżynieria , Praca Kontrola jakości