Inżynier Jakości / Rezydent – Niemcy

Exact Systems GmbH

Niemcy, zagranica

Exact Systems GmbH jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework.
Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego.
Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin oraz Rosji.
Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5 000 Kontrolerów Jakości Exact Systems GmbH.
Exact Systems GmbH Exact Systems GmbH

Miejsce pracy: Niemcy

OBOWIĄZKI:

  • Kontrola wewnętrzna oddziałów i monitoring poziomu jakości usług,
  • Prowadzenie i nadzorowanie działań poreklamacyjnych zgodnie ze standardem automotive (8D, Ishikawa, 5Why),
  • Wsparcie dla wprowadzanych działań korygujących i zapobiegawczych, będących następstwem uwag / reklamacji zgłoszonych przez klienta, monitorowanie sprawności przebiegu tych procesów,
  • Identyfikacja i ocena potencjalnych rodzajów ryzyka,
  • Ocena prawidłowości ustanowionych mechanizmów kontrolnych w celu zapewnienia zgodności z zasadami, planami oraz procedurami.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office,
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny), dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziane doświadczenie na tożsamym stanowisku,
  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, nienaganna aparycja, umiejętność prezentacji i przekazywania wiedzy,
  • Umiejętność dostosowywania swojego zachowania do wymogów sytuacji,
  • Zaangażowanie, własna inicjatywa, samodzielność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość normy ISO 9001,
  • Uprawnienia audytora wewnętrznego ISO 9001 oraz znajomość specyfikacji technicznej ISO/TS (IATF) 16949 będzie dodatkowym atutem.

OFERTA:

  • Umowa o pracę na warunkach niemieckich, atrakcyjne wynagrodzenie (stała pensja + system premiowy),
  • Pokrycie kosztów zakwaterowania,
  • Wsparcie w procesie adaptacyjnym,
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym i ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy,
  • Telefon komórkowy, komputer przenośny z modemem, samochód służbowy,
  • Atrakcyjne świadczenia z zakresu ubezpieczenia pracowniczego i opieki zdrowotnej oraz pozapłacowy system benefitów dla wszystkich pracowników firmy
Osoby zainteresowane współpracą z Exact Systems GmbH prosimy o przesłanie aplikacji, klikając w przycisk "Aplikuj" znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.