Inżynier Jakości - rekrutacja online

HRK S.A.

Gliwice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier JakościMiejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • wsparcie działu produkcji w zapewnieniu produkcji wyrobów zgodnie z wymogami klienta
  • tworzenie i aktualizowanie procedur oraz instrukcji kontroli jakości
  • przeprowadzanie analiz dla wewnętrznych problemów jakości, analiza reklamacji klienta
  • analiz wad i przyczyn problemów oraz nadzorowanie dokumentowania tych analiz
  • opracowywanie dokumentacji zatwierdzenia wyrobu u klienta (np. PPAP)
  • udział w audytach

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive.
  • znajomość quality core tools, planów kontroli, flow chart, FMEA
  • znajomość języka angielskiego (minimum B2), znajomość języka niemieckiego - mile widziane
  • asertywność i rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz zdolność analitycznego podejmowania decyzji
  • predyspozycje do pracy zespołowej – koleżeństwo i nastawienie na współpracę

Oferujemy:

  • wieloletnie i stabilne zatrudnienie (pierwsza umowa o pracę na okres 1 roku)
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i pakietu opieki medycznej
  • nauka języków obcych online (darmowy dostęp do platformy e-learningowej etutor)
  • dofinansowanie do ciepłych posiłków wydawanych w firmie
  • wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu oraz określoną ścieżkę rozwoju finansowego
  • premię za obecność, premię roczną, nagrody jubileuszowe i inne płacowe dodatki do wynagrodzenia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.