Inżynier Jakości - rekrutacja online

HRK S.A.

Cigacice, lubuskie

HRK S.A.

HRK S.A. dla swojego Klienta, międzyanarodowej firmy produkcyjnej z sektora automotive, poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier JakościMiejsce pracy: Cigacice

Zadania:

  • współpraca przy tworzeniu FMEA
  • tworzenie planów kontroli
  • analizy MSA
  • tworzenie dokumentacji PPAP
  • analiza SPC
  • inicjowanie i nadzorowanie procesu rozwiązywania problemów
  • opracowanie reklamacji
  • monitorowanie i wizualizacja wyników jakości
  • doradztwo i wsparcie kierownictwa zakładu oraz wszystkich pracowników we wszystkich kwestiach dotyczących jakości
  • utrzymywanie i ulepszanie systemu zarządzania jakością zgodnie z wymaganiami klientów
  • nadzór nad środkami kontroli
  • ciągły rozwój systemu zapewnienia jakości z naciskiem skierowanym na unikanie błędów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynier, magister inżynier, magister lub podobne) o kierunku mechanika i budowa maszyn, inżynieria produkcji, zarzadzanie jakoscia, technologia i przetwórstwo tworzyw lub podobne
  • min. 2 letnie doświadczenie w branży automotive w dziale jakości na podobnym stanowisku
  • obsługa komputera (MS-Office)
  • znajomość powszechnie stosowanych narzędzi jakości, takich jak FMEA, MSA, APQP, PPAP i SPC
  • znajomość metod rozwiązywania problemów
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość wymagań normy IATF
  • umiejętność pracy w grupie, asertywność, zdolności komunikacyjne i organizacyjne

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na okres próbny, kolejna na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • comiesięczna nagroda w wysokości do 10% wynagrodzenia zasadniczego
  • nagroda Choinkowa
  • bezpłatne obiady
  • stabilną pracę w miłym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji
  • doskonalenie umiejętności językowych poprzez uczestnictwo w zajęciach językowych
  • możliwości rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych
  • dofinansowanie do Karty Multisport
  • benefity – atrakcyjny pakiet ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do opieki medycznej
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • spotkania świąteczne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.