IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Inżynier Jakości Procesu

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Miejsce pracy: Łódź

Zadania / obowiązki:

  • Przeprowadzania wyrywkowych kontroli produktu gotowego
  • Przeprowadzania audytów wyrobu, procesu i systemu jakości na stanowiskach produkcyjnych
  • Współpraca z działem inżynieryjnym
  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej i planów kontroli oraz kryteriów akceptowalności
  • Wsparcie produkcji poprzez analizę problemów jakościowych w procesie
  • Wsparcie procesu zarządzania reklamacjami od klientów poprzez analizę zwracanych produktów i określenie przyczyn błędów oraz wsparcie przy opracowywaniu raportu 8D
  • Definiowanie i wdrażanie akcji poprawy jakości produktów i procesów
  • Weryfikacja efektywności działań korygujących
  • Definiowanie punktów kontroli produktów w procesie produkcyjnym

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadzcenie na stanowisku inżyniera w obszarze jakości
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, Control Plan, Pareto, 8D)
  • Znajomość procesów produkcyjnych

Firma oferuje:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w solidnej, międzynarodowej firmie, która ceni "work-life balance"
  • Wsparcie w początkowym 3 miesięcznym etapie wdrożenia poprzez objęcie programem "Adaptacji Nowych Pracowników"
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych niezbędnych do podnoszenia kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy
  • Multikarnet sportowy dofinansowany przez Pracodawcę
  • Pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe w bardzo atrakcyjnych cenach
  • Dofinansowanie posiłków w firmowej kantynie
  • Bardzo atrakcyjne benefity w ramach zakładowego funduszu socjalnego, np. karta podarunkowa na Święta, paczki świąteczne dla dzieci Pracowników
  • Integracyjne spotkania i imprezy okolicznościowe w świetnej atmosferze
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.