Inżynier jakości Klienta- Customer Quality (k/m)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem struktury, poszukujemy doświadczonego inżyniera jakości odpowiedzialnego za kontakt z Klientem

Praca niesie za sobą możliwość rozwoju, prowadzenie jakości Klientów z poziomu OEM, TIER1, TIER2

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest bardzo nowoczesna, międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej- unikatowa inwestycja

Opis stanowiska

Kontakt z klientem oraz reprezentowanie firmy w oczach klienta

Budowanie długofalowych relacji z Klientami

Udział w audytach i wizytach Klientów

Koordynacja reklamacji klienta w oparciu o raport 8D

Nadzorowanie działań korygujących- interdyscyplinarna współpraca

Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych oraz operacyjnych

Nadzór nad kosztami jakości

Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Profil kandydata

Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej

Bardzo dobra znajomość raportu 8D

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego- min. B2

Znajomość norm jakościowych: ISO 9001 i IATF 16949

Biegła znajomość narzędzi jakościowych, m.in: SPC, FMEA, Diagram Ishikawy, Diagram Pareto, Cykl Deminga, Wykres Gantta

Umiejętność rozwiązywania problemów, działania pod presją czasu

Bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz gotowość do podróży służbowych

Oferujemy

Praca w środowisku międzynarodowym

Kontakt z Klientami, także z poziomu OEM

Możliwości rozwoju- szkolenia, awanse, podróże służbowe

Atrakcyjny pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna czy dofinansowanie do posiłków oraz kafeteria benefitowa

Pakiet relokacyjny!!

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page