Inżynier Jakości (dział sprężyn talerzowych)

Gi Group Poland S.A.

Głogówek, opolskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Głogówek
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wsparcie działu produkcji w zapewnieniu produkcji wyrobów zgodnie z wymogami klienta,
  • tworzenie i aktualizowanie procedur oraz instrukcji kontroli jakości,
  • przeprowadzanie analiz dla wewnętrznych problemów jakości, analiza reklamacji klienta,
  • analiz wad i przyczyn problemów oraz nadzorowanie dokumentowania tych analiz,
  • opracowywanie dokumentacji zatwierdzenia wyrobu u klienta (np. PPAP),
  • udział w audytach.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • znajomości quality core tools, planów kontroli, flow chart, FMEA
  • znajomości j. angielskiego (minimum B2), znajomość języka niemieckiego jako dodatkowa zaleta
  • predyspozycji do pracy zespołowej – koleżeństwo i nastawienie na współpracę

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • elastyczne godziny pracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego
  • dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej
  • naukę języków obcych online (darmowy dostęp do platformy e-learningowej)
  • dofinansowanie do ciepłych posiłków wydawanych w firmie
  • dodatkowe 20 minut przerwy wliczone w czas pracy
  • premię za obecność
  • premię roczną

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy