Inżynier Jakości ds wsparcia produkcji (M/F)

Michael Page

Kamienna Góra, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

W związku z poszerzaniem struktur w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Jakości ds Wsparcia Produkcji.

Informacje o kliencie

Interesująca propozycja pracy dla osób, które chcą poszerzyć swoje doświadczenie w optymalizowaniu procesów produkcyjnych w branży automotive.

Opis stanowiska

  • Codzienny nadzór nad jakością procesu i produktu
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych i realizacja działań korygujących przy użyciu różnych narzędzi jakościowych (Shainin, Six Sigma)
  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji jakościowej (FMEA, Control Plan) i tworzeniu instrukcji kontroli oraz ich aktualizacja
  • Monitorowanie, raportowanie i analiza wskaźników jakościowych
  • Udoskonalanie systemu jakości w celu spełnienia wymagań klienta i zapewnienia najwyższej jakości produktu
  • Uczestniczenie w procesie wdrażania zmian (opiniowanie zmian, weryfikacja skuteczności zmian)
  • Prowadzenie projektów mających na celu poprawę wyników scrap czy FTQ
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników produkcji

Profil kandydata

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze zarządzania jakością w zakładzie produkcyjnym (mile widziane doświadczenie w branży automotive lub elektronicznej)
  • Dodatkowym atutem doświadczenie przy produkcji SMT
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych
  • Umiejętność pracy w zespole, zdolności analityczne, otwartość na wiedzę i ciągły rozwój
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie do studiów i szkoleń
  • Wsparcie zgranego, przyjaznego zespołu
  • Możliwość dofinansowania dalszej edukacji (studia magisterskie, podyplomowe)
  • Możliwość rozwoju i udział w szkoleniach
  • Pakiet benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kamienna Góra
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page