Inżynier Jakości ds. Dostawców - SQA

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, znanej i cenionej w regionie marki produkcyjnej, aktualnie prowadzimy ciekawy proces rekrutacyjny na stanowisko Inżyniera Rozwoju Dostawców.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to międzynarodowa firma produkcyjna, zlokalizowana we Wrocławiu, bardzo dobrze położona pod względem komunikacyjnym.

Opis stanowiska

  • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami w sprawach związanych z jakością komponentów elektrycznych i elektronicznych

  • Przeprowadzanie procesu zwalniania części do produkcji

  • Prowadzenie procesu reklamacyjnego do dostawcy wraz z oceną skuteczności działań korygujących (raport 8D od dostawcy)

  • Audity i ocena jakościowa dostawców

  • Prowadzenie projektów w celu rozwiązywania i zapobiegania problemom jakościowym

Profil kandydata

  • Doświadczenie 2-5 lat na podobnym stanowisku w dziale jakości lub produkcji w obszarze związanym z jakością dostawców

  • Język angielski - komunikatywny

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość narzędzi jakościowych (8D, Ishikawa, 5xWHY, FMEA) oraz metod statystycznych (MSA, SPC)

  • Umiejętność auditowania procesu dostawców wg normy ISO 9001:2015 (lub VDA 6.3)

  • Wiedza z zakresu wytwarzania części elektrycznych lub/i elektronicznych - mile widziane

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opieka medyczna Medicover lub Luxmed, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport
  • stabilna praca w dobrej lokalizacji we Wrocławiu
  • możliwości rozwoju zawodowego
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page