Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/09/2018.

Inżynier Jakości Dostawców

Tczew, pomorskie

HRK S.A

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, producent elektroniki dla którego poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Jakości DostawcówMiejsce pracy: Tczew

Jaki będzie zakres Twoich obowiązków?
Weryfikacja i zarządzanie akcjami korekcyjnymi i prewencyjnymi w procesie produkcyjnym u dostawcy
Dostarczanie dokładnej i regularnej informacji zwrotnej o jakości materiału
Współpraca z przedstawicielami zagranicznych klientów/dostawców
Rozpatrywanie reklamacji jakościowych
Nadzorowanie i zarządzanie dokumentacją kontrolno-pomiarową
Analiza komponentów i przygotowywanie raportów jakościowych
Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji na jakościową inspekcję dostaw
Przeprowadzanie audytów po stronie dostawców, telekonferencje, cykliczne spotkania z dostawcami
Prowadzenie procesu oceny i poprawy jakości dostaw dostawców

Jakie wymagania musisz spełnić, aby ubiegać się o tę pracę?
Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika i kierunki pokrewne)
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, Control Plan, RCCA, Pareto, 8D, 3W5W)
Umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym
Mile widziane:
o doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu
o znajomość komponentów aktywnych, pasywnych
o znajomość PPAP
o znajomość SAP
o znajomość procesów produkcyjnych PCBA

Oferujemy:
Pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań
Udział w ambitnych projektach w międzynarodowym środowisku
Dostęp do nowoczesnych technologii, możliwość nieustannego rozwoju
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz świadczenia dodatkowe
Pomoc przy relokacji
Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dla aktywnych dofinansowanie karty multisport)

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria