Inżynier Jakości Dostawców – Supplier Quality Engineer

Moltton

Kraków (okolice), małopolskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Kraków (okolice)

Zakres obowiązków:

  • aktywne uczestnictwo przy wyborze dostawców uwzględniając aspekty kosztowe, jakościowe i terminowość dostaw
  • kwalifikacja dostawców poprzez audyt (wstępny i procesu), rozwój i doprowadzenie do fazy zatwierdzenia komponentu do produkcji seryjnej
  • współpraca z dostawcami w aspekcie zapewnienia jakości dostaw wg określonych kryteriów
  • wdrażanie i uaktualnianie rekordów jakościowych we współpracy z dz. Jakości tj. audytowanie dostawców i rekomendacja przy wprowadzaniu do panelu na potrzeby lokalne oraz grupowe z uwzględnieniem planu ciągłego doskonalenia
  • egzekwowanie od dostawców planu poprawy jakości dostarczanych komponentów i usług wg uzgodnionych kryteriów
  • rozwój bazy dostawców w oparciu o obowiązujące kryteria w celu zapewnienia optymalnych kosztów, wysokiej jakości produktu i terminowego planu dostaw

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • 5 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • znajomość narzędzi PPAP, APQP, FMEA, SPC, 5-Why
  • doświadczenie w przeprowadzaniu audytów u dostawców
  • analityczne myślenie
  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • bardzo dobra atmosfera pracy w zgranym i dynamicznym zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton