Inżynier jakości dostawców - Supplier Quality Engineer (m/f)

Oława, dolnośląskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za obszar jakości po stronie dostawców.

Client Details

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana pod Wrocławiem.

Description

  • bieżący kontakt i współpraca z dostawcami
  • monitorowanie bieżącego poziomu jakości dostarczanych komponentów i inicjowanie niezbędnych działań w celu utrzymania wymaganego jej poziomu
  • prowadzenie procesu rozwoju i reklamacji do dostawców
  • współpraca z dostawcami w celu zapewnienia oczekiwanej jakości dostaw oraz uczestniczenie w audytach u dostawców
  • współpraca z działami zakupów strategicznych i operacyjnych, jakości, inżynierii i rozwoju produktu

Profile

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie min. 2 lata na stanowisku zapewnienia jakości dostawców
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • znajomość normy ISO 9001:2015
  • znajomość narzędzi 8D, PPAP, FMEA, SPC, MSA
  • doświadczenie w audytowaniu dostawców (mile widziane)
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • mocne ukierunkowanie na współprace międzywydziałową

Job Offer

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • pracę na jedną zmianę
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • dofinansowanie posiłków
  • możliwość skorzystania min. z pakietu medycznego, usług lekarza zakładowego, kart Multisport, karnetów na basen, sklepiku przyzakładowego
  • pracę w przyjaznych warunkach (m.in.klimatyzowana hala produkcyjna, system 5S)
  • wyjścia i wyjazdy integracyjne

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria