Inżynier jakości dostawców (k/m)

Michael Page

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem struktury jakości w obszarze dostawców, dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Jakości Dostawców, SQE

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna z bliskich okolic Wrocławia z branży motoryzacyjnej!

Opis stanowiska

  • Jeśli znasz narzędzia jakościowe: 8D, audity, PPAP,
  • Jesteś nastawiony na utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami
  • Jesteś ambitny i chcesz być częścią wyjątkowej inwestycji
  • Nie obce jest CI podejmowanie działań w celu zapewnienia oczekiwanej jakości dostaw poprzez budowanie relacji z dostawcami przy stałej współpracy
  • Znasz się na weryfikacji produktów i procesów u dostawców
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu procesem reklamacji w przypadku niezgodności od dostawców poprzez dogłębną analizę przyczyn problemu, działań korygujących i prewencyjnych- ( raport 8D)
  • Prowadzisz dokumentację jakościową dla komponentów i dostawców w tym zatwierdzanie PPAP
  • Chcesz się rozwijać m.in, poprzez prowadzenie audytów u dostawców
  • Mamy dla Ciebie ofertę!

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego- w mowie i piśmie na poziomie min B2
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie, chęć do podnoszenia swoich kompetencji w oparciu o metodologię Six Sigma

Oferujemy

  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • Kontakt z Dostawcami-firmy z całego świata!
  • Możliwości rozwoju- szkolenia, awanse, podróże służbowe
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna czy dofinansowanie do posiłków
  • Pakiet relokacyjny dla Kandydatów spoza województwa dolnośląskiego
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bielany Wrocławskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page