Inżynier/Inżynierka ds. Serwisu - rekrutacja online

HRK S.A.

Toruń, kujawsko-pomorskie

HRK S.A.
Inżynier/Inżynierka ds. SerwisuMiejsce pracy: Toruń

Zadania:

  • Przeprowadzanie wizyt serwisowych u klientów na terenie woj. kujawsko-pomorskiego.
  • Instalacja urządzeń przemysłowych.
  • Doradztwo oraz wsparcie techniczne klientów.
  • Sporządzanie raportów i prowadzenie dokumentacji serwisowej.
  • Wizualizacja rysunków technicznych.
  • Prowadzenie szkoleń technicznych.
  • Współpraca z działem handlowym.

Wymagania:

  • Ok 2 letnie doświadczenie na stanowisku w serwisie urządzeń przemysłowych lub w dziale utrzymania ruchu. Zachęcamy również do aplikacji Kandydatki / Kandydatów z mniejszym doświadczeniem zawodowym.
  • Wykształcenie techniczne - mile widziane wyższe w obszarze automatyki / elektroniki / robotyki / mechaniki lub pokrewne.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
  • Prawo jazdy kat.B.
  • Podstawowa znajomość sterowników PLC.
  • Otwartość na pracę wyjazdową.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe.
  • Auto służbowe do użytku prywatnego.
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.