Inżynier Instalacji Sanitarnych

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Jeżeli możliwość pracy w międzynarodowej firmie z ambitnymi projektami oraz możliwością codziennego rozwoju wydaje się Panu/Pani interesująca, zapraszam do przesłania aktualnego CV.

Informacje o kliencie

Prowadzony przeze mnie projekt jest na zlecenie międzynarodowej firmy z ponad 100 letnim doświadczeniem w branży specjalizującej się w środowiskach kontrolowanych, o globalnym zasięgu działania. Nasz klient zajmuje się obsługą najbardziej wymagających klientów, firma oferuje pełen zakres usług od doradztwa do zarządzania rozwiązaniami kompleksowymi z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.

Opis stanowiska

Jako Inżynier/ka Instalacji Sanitarnych będzie Pan/Pani odpowiedzialny/a za:

  • Wsparcie i bezpośrednią współpracę z Kierownikiem Projektu oraz Kierownikiem Budowy
  • Nadzorowanie procesu realizacji inwestycji na podstawie dokumentacji projektowej oraz harmonogramu
  • Udział w procesie wyboru oraz nadzoru podwykonawców i dostawców zaangażowanych w projekt
  • Bieżące sprawdzanie zamówień oraz postępów prac zgodnie z harmonogramem budowy
  • Raportowanie oraz koordynowanie postępu prac

Profil kandydata

Od przyszłych kandydatów na stanowisko Inżyniera Instalacji Sanitarnych wymagamy:

  • Wykształcenia kierunkowego w zakresie instalacji sanitarnych
  • Minimum 3-letniego doświadczenia w realizacji projektów budowlanych, w szczególności w obszarze wykończenia
  • Samodzielności, odpowiedzialności, zdecydowania oraz efektywności w działaniu
  • Biegłej obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office, MS Outlook, MS Project, programu AutoCad
  • Gotowości do podróży służbowych
  • Prawa jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B1/B2

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę przy prestiżowych projektach
  • Stabilne zatrudnienie UoP lub B2B
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz poszerzania kompetencji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page