Inżynier instalacji niskoprądowych

Ark Jobs Sp. z o.o

Zawiercie, 42-400, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy ARK (nr cert. 6145) pilnie poszukuje pracowników na stanowisko: INŻYNIER INSTALACJI NISKOPRĄDOWYCH.

Miejsce pracy: Ostrów; Wrocław; Rzeszów

Zakres obowiązków:
- Analiza dokumentacji projektowej/przetargowej
- Dobór urządzeń, materiałów i rozwiązań z dziedziny niskich prądów i systemów ochrony technicznej (LAN, CCTV, DSO, SAP, SSWiN, automatyka) do wymagań projektu
- Nadzór nad realizacją przeglądów i konserwacji instalacji niskoprądowych,
- Nadzór nad realizacją prac zleconych,
- Nadzór nad naprawą wad i usterek.

Wymagania

- Doświadczenie na stanowisku projektanta/kosztorysanta instalacji niskoprądowych
- Umiejętność podstawowej obsługi programów typu CAD (przeglądanie, drukowanie)
- Wiedza z zakresu wykonywania instalacji niskoprądowych
- Umiejętność czytania schematów, planów i map
- Czynne prawo jazdy kat B
- Gotowość do pracy w delegacji (zapewnione zakwaterowanie)

Oferujemy:
-Umowę o pracę na pełny etat
-Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
-Pracę w młodym, przyjaznym zespole
-Samochód służbowy+laptop
-Zakwaterowanie
-Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o przesłanie Cv lub kontakt osobisty w siedzibie biura ARK w Zawierciu ul Wierzbowa16 H.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ARK Jobs Sp. z o. o. z siedzibą w Zawierciu.

Prezentacja firmy

ARK JOBS Sp. z o.o zajmuje się praca tymczasową oraz pośrednictwem prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
8 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie