Opis stanowiska pracy

Masz dość wyścigu szczurów i bycia anonimowym w korpo?

Jeżeli praca to dla Ciebie również pasja – DOBRZE TRAFIŁEŚ!

U nas rozwiniesz skrzydła i będziesz sobą x)

Dołącz do naszego zespołu i przekonaj się, że atmosfera w pracy ma jednak duże znaczenie!

Hmmm jakość kawy również... szczególnie rano :)

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

• wsparcie kierownika robót przy realizacji kontraktu

• koordynowanie pracy grupy monterów instalacji sanitarnych

• dbanie o prawidłowe wykonywanie zadań przez pracowników

• kontrola wykonywanych prac pod względem zgodności z rysunkiem technicznym

• egzekwowanie zaleceń kierownika budowy

• dbałość o przestrzeganie przepisów BHP

CO OFERUJEMY? Oprócz tego co znajdziesz w każdym ogłoszeniu tj.:

możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju

system wynagradzania adekwatny do efektów pracy

... to niewątpliwie wyróżnia nas doskonała atmosfera pracy jaką tworzy cała grupa oraz indywidualne podejście do każdego pracownika.

Wymagania

Nasze wymagania:

• co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe

• mile widziane posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi

• umiejętność kierowania zespołami pracowniczymi

• znajomość branży w zakresie instalacji HVAC, wod-kan, gaz

• znajomość obsługi MS Office, AutoCAD

• dobre umiejętności organizacyjne, samodzielność, zorientowanie na rozwój

• prawo jazdy kat. B

• dyspozycyjność

• ciekawe hobby, żebyś mógł nas zarazić swoją pasją podczas spotkań integracyjnych

Prezentacja firmy

KLIMA-VENTA jest dynamicznie rozwijającą się firmą o profilu proj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
laptop, telefon, samochód
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria