Opis stanowiska pracy

- projektowanie i testowanie układów elektrycznych i elektroenergetycznych,
- tworzenie dokumentacji technicznej projektowanych układów i urządzeń elektrycznych,
- praca w oparciu o oprogramowanie CAD,
- wsparcie produkcji i pozostałych działów firmy podczas realizacji projektów,
- serwisowanie i diagnostyka istniejących urządzeń i systemów elektrycznych firmy,
- wsparcie produkcji - działu elektromechanicznego,
- współpraca z klientami

Wymagania

- znajomości oprogramowania do projektowania
- wykształcenia kierunkowego: elektrycznego, elektrotechnicznego lub pokrewnego,
- wiedza z zakresu projektowania, produkcji i serwisowania układów
elektrotechnicznych i pokrewnych,
- kreatywnego podejścia do problemów i samodzielność w działaniu,
- zaangażowania, dynamizmu w realizacji zadań,
- umiejętność logicznego, analitycznego myślenia,
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- umowę o pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- możliwość zdobycia uprawnień budowlanych do projektowania i kierowania robotami branży elektrycznej
- dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy,
- pakiet świadczeń pozapłacowych,

Prezentacja firmy

Podstawowym profilem działalności Wielobranżowej i Projektowej Spółki z ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
pakiet medyczny, rekreacyjny
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria