Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/02/2019.
Oferta wyróżniona

Inżynier elektryk – specjalista ds. projektowania

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • projektowanie układów automatyki przemysłowej
  • projektowanie obwodów elektrycznych
  • analiza dokumentacji technicznej
  • udział w procesie uzgadniania parametrów maszyn

Wymagania:

  • umiejętność obsługi narzędzi CAD (mile widziany EPLAN)
  • znajomość układów sterowania i techniki napędowej
  • mile widziana znajomość j. angielskiego pozwalająca na analizę dokumentacji
  • czynne prawo jazdy kat. B

Wymagania

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju poprzez kontakt z najnowszymi technologiami
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów

Cimat jest liderem w produkcji i sprzedaży nowych wyważarek w Polsce i jednym z liczących... się dostawców na świecie. Firma zatrudnia pracowników o najwyższych w Polsce kwalifikacjach, którzy serwisują polski rynek wyważarek i jednocześnie budują nowe wyważarki w Bydgoszczy. Wysokokwalifikowana kadra zajmuje się rozwojem układów elektronicznych, mechanicznych, pneumatycznych i oprogramowania. Firma zatrudnia specjalistów ze stopniami naukowymi doktorów nauk technicznych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Automatyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria