Inżynier elektryk / Inżynier budowy

PBDI S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• pełnienie bezpośredniego nadzoru na pracami podwykonawców (m.in.: oświetlenie uliczne, sieci SN i nn, stacje elektroenergetycznej SN/nn, sieci i instalacje telekomunikacyjne i teletechniczne),
• rozliczanie zakresów wykonania pracy i odbiorów,
• wspieranie koordynatora robót elektroenergetycznych i teletechnicznych

Wymagania

Oczekiwania wobec Kandydatów:
• wykształcenie techniczne o specjalności elektroenergetyka lub pochodne,
• świadectwo kwalifikacji SEP (grupa 1 – E i D) – mile widziane,
• min. roczne doświadczenie w pracy na budowie,
• umiejętność systematycznego i rzetelnego dokumentowania przebiegu robót oraz rozliczania podwykonawców,
• znajomość oprogramowania MS Office (Word, Excel), AutoCAD,
• prawo jazdy kategorii B.

Prezentacja firmy

PBDI specjalizuje się w realizacji projektów w sektorze energetyki odnaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka