Inżynier Elektryk / Inżynier AKPiA

MTM Projekt Sp. z o.o.

Wilcza, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • prowadzenie uzgodnień projektowych z Inwestorem, Głównym Wykonawcą, firmami trzecimi
  • tworzenie dokumentacji projektowej przy pomocy programów wspomagających projektowanie: Eplan, AutoCAD
  • opracowanie opisów technicznych wraz z niezbędnymi obliczeniami
  • uczestniczenie we wszystkich fazach projektu inwestycyjnego (projekt koncepcyjny, wstępny, wykonawczy, powykonawczy)
  • wsparcie przy realizacji prac montażowych
  • nadzór nad montażem i rozruchem instalacji
  • zarządzanie realizacją powierzonych projektów w zakresie technicznym oraz handlowym

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności elektrotechnika, elektroenergetyka lub pokrewne
  • znajomość zagadnień związanych z elektrotechniką (sieci nn lub/i akpia)
  • umiejętność prowadzenia rozmów z Klientem oraz samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,
  • znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie AutoCad, EPLAN
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy kat. B
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień budowlanych

Prezentacja firmy

MTM Projekt Sp. z o.o. specjalizuje się w zintegrowanej obsłudze inwesty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka