Inżynier elektryk ds. utrzymania obiektu

Antal Sp. z o.o.

Poland Biskupice Podgórne, dolnośląskie

Location: Poland Biskupice Podgórne

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie działań dotyczących technicznej obsługi budynków;
  • Tworzenie instalacji i obwodów elektrycznych,
  • Nadzór nad firmami podwykonawczymi,
  • Prowadzenie dokumentacji, wprowadzanie ewentualnych zmian i poprawek,
  • Nadzór nad infrastrukturą i utrzymanie w pełnej sprawności stacji SN i nn,
  • Usuwanie usterek i awarii wewnętrznych sieci elektrycznych,
  • Monitorowanie parametrów jakości energii elektrycznej i diagnoza zakłóceń,
  • Nadzór nad systemem sygnalizacji przeciwpożarowej.

Oczekujemy:

  • Wyższego wykształcenia technicznego preferowane elektryka, elektronika lub pokrewne,
  • Uprawnień elektrycznych SEP E1 i D1 powyżej 1 kV (mile widziane),
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w firmie produkcyjnej
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • Znajomości pakietu MS Office i AutoCAD,
  • Mile widziana praktyka w zakresie przeprowadzania pomiarów elektrycznych,
  • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze stacji 110 kV.

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę,

·        Pakiet socjalny (w tym prywatne ubezpieczenie medyczne),

·        Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe,

·        Pracę w międzynarodowymi dynamicznie rozwijającym się zespole.

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl