Inżynier elektryk ds. utrzymania obiektu

Poland Biskupice Podgórne, dolnośląskie

Antal Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie działań dotyczących technicznej obsługi budynków;
  • Tworzenie instalacji i obwodów elektrycznych,
  • Nadzór nad firmami podwykonawczymi,
  • Prowadzenie dokumentacji, wprowadzanie ewentualnych zmian i poprawek,
  • Nadzór nad infrastrukturą i utrzymanie w pełnej sprawności stacji SN i nn,
  • Usuwanie usterek i awarii wewnętrznych sieci elektrycznych,
  • Monitorowanie parametrów jakości energii elektrycznej i diagnoza zakłóceń,
  • Nadzór nad systemem sygnalizacji przeciwpożarowej.

Oczekujemy:

  • Wyższego wykształcenia technicznego preferowane elektryka, elektronika lub pokrewne,
  • Uprawnień elektrycznych SEP E1 i D1 powyżej 1 kV (mile widziane),
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w firmie produkcyjnej
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • Znajomości pakietu MS Office i AutoCAD,
  • Mile widziana praktyka w zakresie przeprowadzania pomiarów elektrycznych,
  • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze stacji 110 kV.

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę,

·        Pakiet socjalny (w tym prywatne ubezpieczenie medyczne),

·        Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe,

·        Pracę w międzynarodowymi dynamicznie rozwijającym się zespole.

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest... w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

W Antal od zawsze cenimy ekspercką wiedzę, dlatego jako jedna z pierwszych firm rekrutacyjnych w Polsce zaczęliśmy działać w ramach wyspecjalizowanych dywizji. Branżowe ukierunkowanie naszych konsultantów sprawia, że są oni nie tylko skutecznymi rekruterami, ale także wykwalifikowanymi doradcami, posiadającymi unikalną wiedzę na temat nowoczesnych narzędzi oraz najnowszych trendów na rynku pracy.

Do każdego z projektów angażujemy indywidualnie dobrany zespół specjalistów Antal. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, gwarantującą osiągnięcie celu oraz satysfakcję z przeprowadzonych działań.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis