INŻYNIER ELEKTRYK, AUTOMATYK

Elokon Polska Sp. z o.o.

Straszyn / Gdańsk, pomorskie

W samym sercu Przemysłu 4.0, ELOKON opracowuje rozwiązania bezpieczeństwa dla przemysłu i jest po to, aby pomóc Ci w osiągnięciu Twojego potencjału: czy chcesz rozpocząć karierę zawodową, połączyć praktyczne szkolenie zawodowe z nauką, czy rozwijać się zawodowo. Elastyczne warunki pracy i przyjazne dla rodziny inicjatywy uzupełniają pakiet dla pracowników ELOKON.
Firma ELOKON Polska specjalizuje się w nowoczesnych technikach bezpieczeństwa maszyn i procesów przemysłowych oraz zaawansowanych technologicznie produktach dla przemysłu, działając na terenie Polski od 1992 roku. Razem z firmą ELOKON Logistics, która opracowuje, sprzedaje i instaluje produkty dla sektora intralogistyki, jest członkiem międzynarodowej grupy ELOKON. Wzajemne powiązanie firm w grupie pozwala na łączenie pozytywnego doświadczenia podczas realizacji projektów nie tylko w Europie, ale również i w innych rejonach świata.
Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Straszyn / Gdańsk

Priorytetem działalności ELOKON Polska Sp. z o.o. jest problematyka kształtowania bezpieczeństwa w zakresie użytkowania maszyn.

Firma specjalizuje się w kompleksowych pracach na rzecz dostosowania użytkowanych maszyn do wymagań prawnych, tak by były one bezpieczne dla użytkownika (konstrukcja, układy sterowania, procedury).

Obecnie firma Elokon Polska do Oddziału w Gdańsku poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Straszyn k. Gdańska

Kandydat zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za realizacje projektów modernizacyjnych oraz audytowych w obszarach bezpieczeństwa maszyn.

OPIS STANOWISKA:

  • Prowadzenie projektów: organizacja i nadzorowanie ich właściwego wykonania (modernizacje, uruchomienia, odbiory, audyty),
  • Merytoryczne wsparcie podległych pracowników realizujących projekty na różnych etapach,
  • Przygotowanie ofert dla klientów zawierających m.in. wycenę projektów.
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami i podtrzymywanie kontaktów,

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – inżynier / magister (kierunek automatyka, elektryka, mechatronika, pokrewne),
  • Szeroka wiedza i doświadczenie z zakresu automatyki, budowy maszyn,
  • Biegła umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, schematami elektrycznymi i pneumatycznymi,
  • Kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów modernizacyjnych, związanych z maszynami
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem inżynierów / techników,
  • Bardzo dobra organizacja czasu własnego jak i prowadzonego zespołu,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i reagowania w sytuacjach niestandardowych,
  • Umiejętność współpracy i budowania relacji z klientami.
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie B1,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Certyfikat SEP do 1kV.

OCZEKIWANIA:

  • Wysoka kultura osobista,
  • Wysoka motywacja do pracy i dyspozycyjność,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski i za granicę.

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • Znajomość programowania sterowników przemysłowych,
  • Znajomość zagadnień mechaniki i hydrauliki.

OFERUJEMY:

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Rozwój zawodowy i kształcenie umiejętności
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • Motywujące warunki zatrudnienia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883). Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych i ich poprawiania, podanie danych jest dobrowolne.