Inżynier Elektryk/Automatyk (Software)

JOBME S.A.

50-062 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!

Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i nowymi produktami (branża transportowa/automoto), poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Od kandydatów oczekujemy:

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość obługi i programowania sterowników znnaych marek producentów takich jak: Siemens, ABB, Omron, Bosh Rexroth, Eaton, Rockwell Automation, GE
  • Znajomość oprzyrządowania: czujniki, szafy sterownicze, falowniki, złącza, styczniki
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz pracy z dokumentacją elektryczną
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe elektryka/elektrotechnika/automatyka i robotyka/mechatronika
  • Znajomość narzędzi do projektowania schematów elektrycznych
  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego (oczekiwana podstawowa komunikacja)

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej korporacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę na pełny etat lub kontrakt B2B
  • Wysoka stabilność zatrudnienia
  • Pakiet dodatków (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Unikatowe szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, w tym językowe
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i wiedzy specjalistycznej
  • Pakiet relokacyjny

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria