Agencja Zatrudnienia KS Service

Inżynier Elektronik

Miejsce pracy: Stargard, Goleniów, Szczecin

Firma oferuje zatrudnienie na unikatowym stanowisku, dającym możliwość pracy przy wdrażaniu nowych produktów.

OBOWIĄZKI

• wsparcie procesu produkcyjnego w zakresie rozwiązywania problemów oraz poszukiwania nowych rozwiązań
• modernizacja produktów zgodnie z aktualnymi trendami panującymi na rynku
• wsparcie obiegu egzemplarzy prototypowych w obszarze produkcyjnym
• pośredniczenie między produkcją oraz działalnością techniczną w innych państwach

WYMAGANIA

• zaawansowana znajomość elektroniki
• dobra znajomość j. angielskiego - wymóg konieczny
• rozwinięte zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista
• wykształcenie wyższe kierunkowe
• mile widziana wiedza z obszaru działalności produkcyjnej oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• dodatkowym atutem będzie chęć rozwoju zawodowego w obszarze wprowadzania na rynek nowych produktów

OFERUJEMY

• konkurencyjne wynagrodzenie, dostosowane do kwalifikacji pracownika
• pracę w firmie będącej liderem światowym, zaopatrzonym w sprzęt najnowszej generacji
• pracę w przyjaznym środowisku, z możliwością udziału w projektach międzynarodowych
• bezpłatny dojazd do pracy firmowym środkiem transportu
• pakiet zdrowotny
• możliwość korzystania z siłowni na terenie zakładu pracy
• inne bonusy pozapłacowe: udział w festynach, ulgi na bilety do kina, możliwość wynajęcia domku letniskowego w Danii

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.