Inżynier Elektronik

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Ciekawa propozycja zawodowa dla osób posiadających pierwsze doświadczenie w obszarze elektroniki, chcących rozwijać się w międzynarodowej organizacji.

Informacje o kliencie

W związku z rozwojem struktur wewnętrznych, aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji będącej liderem w zakresie dostarczania rozwiązań w obszarze instalacji elektrycznych poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania, mających inicjatywę w codziennym działaniu Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Kórnik

Opis stanowiska

  • Analiza błędów i napraw oraz raportowanie i opracowanie propozycji rozwiązania problemów,

  • Zapewnienie współpracy technicznej w zakresie utrzymania ruchu, metod badań, rozwoju itp.,
  • Uczestnictwo w szkoleniach innych operatorów, szczególnie z wykorzystaniem urządzeń do badań,
  • Uczestnictwo w pracach grup roboczych w celu poprawy procesu,
  • Wsparcie dla projektów oraz rozwoju nowego obszaru.

Profil kandydata

  • Doświadczenie w produkcji wyrobów elektronicznych,
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane elektroniczne),
  • Praktyczna znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej,
  • Znajomość elektronicznych urządzeń pomiarowych m.in. oscyloskop, multimetr itp.,
  • Praktyczna wiedza na temat metod analizy i diagnostyki: histogram, Pareto, przyczyny źródłowe itp.,
  • Mile widziana znajomość Lab View i Test Stand, znajomość testerów ICT, AOI będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pozapłacowych,
  • System szkoleń rozwojowych, językowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem w swojej branży na rynku globalnym.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page